Merak ettikleriniz

Yamaç paraşütü pilotu ve bir yolcu ile gerçekleştirilen uçuş türüdür.

Kalp, yüksek tansiyon, panik atak,vb.hastalıkları olmayan ,hamileler ve koşmanıza engel bir durum yok ise herkes Kayseri de yamaç paraşütü ile uçabilir.

Evet bayan pilotumuz da var.

Kayseri Ali dağından uçuyoruz.

Kayseri Ali dağı deniz seviyesinden 1800 metre yükseklikte, iniş yaptığımız yerden ise yaklaşık 625 metre yüksekliktedir.

Kayseri paraşüt alanına 560 numaralı Bahçeli evler otobüsü ile ulaşabilirsiniz. 560 numaralı otobüse Kale önünden yada Seyyid Burhaneddin (Ahi Evran Zaviyesi) önünden binebilirsiniz. 560 numaralı otobüs Kayseri yamaç paraşütü alanın hemen önünden geçmektedir. Bahçeli evler otobüsü 15 dakika da bir geçiyor. Otobüse bindikten yaklaşık 20 dakika sonra Kayseri paraşüt alanına ulaşacaksınız. Yada Talas tramvayına binip Bahçeli evler durağında inip 15 dakika yürüyerek kayseri paraşüt alanına ulaşabilirsiniz.

Kesinlikle evet. Yamaç paraşütün de yükseklik algısı oluşmaz.

Yamaç paraşütü extreme sporlardandır. Her extreme sporun kendine özgü riskleri vardır. Güvenlik önlemleri alındığında ve uygun hava sartlarında uçuşlar gerçekleştiği sürece son derece güvenli bir spordur.

Yeterli rüzgar var ise yamaç paraşütü ile uçmanız için herhangibir engel bulunmuyor.

25 kg ile110 kg arasındaki herkesi uçuruyoruz. veli izni olursa 18 yaş altını da hava uygun olursa uçuruyoruz.

O günkü Kayseri'nin hava şartlarına bağlı olarak günlük giysileriniz yeterli olmaktadir. Ayakkabı olarak spor ayakkabı giymeniz daha uygun olacaktır.Koşunuza ve oturmanıza engel olabilecek herhangibir kılık kıyafet tercih etmeyiniz.

Yukarıdaki telefon numaralarından randevu aldıktan sonra sitemizin en altında geleceğiniz yerin harita da konumu bulunmaktadir. Yada bizden konum isteyebilirsiniz.

Adres
Extreme Kayseri Yamaç Paraşütü Harman, Bahçelievler, 38280 Talas/Kayseri

İletişim
[email protected]
+905310347595    

Extreme Kayseri yamaç paraşütü

2011 yılında bu yana yamaç paraşütü ve farklı extreme sporlar ile amatör ve profosyonel olarak uğraşmaktayız.

Whatsapp
Ara